Kausi alkaa 10.1.2022 ja päättyy 14.5.2022

VÄRIKOODIT LUKUJÄRJESTYKSESSÄ

HARRASTERYHMÄ

KILPARYHMÄ

LUKUJÄRJESTYS:

MAANANTAI

Cheertanssi 7-9v.
Taifuuni
17:00-17:55
Ylikylän päiväkoti
Sani Saarikivi ja Jemina Tulisalo

Cheertanssi 9-11 ja 12-14v.
Tornado ja Myrsky
18:00-19:30
Ylikylän päiväkoti
Anna Hieta ja Sani Saarikivi

Show & Disco 9-12v
17:00-17:55
Santamäen koulu
Sara Sankala

Discotanssi edistyneet (+13v.)
Disco Divas
18:00-18:55
Santamäen koulu
Sara Sankala

TIISTAI

Satubaletti 4-6v. ryhmä 1
17:00-17:55
Ylikylän päiväkoti
Fanni Nylander ja Annika Aho

Cheertanssi 9-13v.
Hurricane
18:00-18:55
Ylikylän päiväkoti
Anna Hieta ja Lara Laamanen

Tans.voimistelu valmennusryhmä 11-14v
Ruusunmarjat
19:00-20:00
Ylikylän päiväkoti
Anna Hieta

Tans. voimistelu kilparyhmä
Aronia
19:00-20:30
Ylikylän päiväkoti
Anna Hieta

KESKIVIIKKO

Satubaletti 4-6v. ryhmä 2
17:15-18:10
Sarkkirannan päiväkoti
Fanni Nylander ja Heta Sutela

Voimistelukoulu 8-9v
Aurora
17:15-18:10
Ylikylän päiväkoti
Mira Häkkinen ja Lara Laamanen

Voimistelukoulu 10-12v
Lightning
18:15-19:25
Ylikylän päiväkoti
Mira Häkkinen ja Lara Laamanen

Tans.voimistelu valmennusryhmä 8-10v
Mustikat
17:30-18:25
Santamäen koulu
Anna Hieta ja Lilja Karjalainen

Cheertanssi 8-10 ja 11-13v.
Tornado ja Myrsky
18:30-20:00
Santamäen koulu
Anna Hieta ja Sani Saarikivi

TORSTAI

Tans. voimistelu kilparyhmä
Aronia
18:00-19:30
Kempeleen lukio
Anna Hieta/Johanna Keränen

Perheliikunta 1-2v ja aikuinen
17:00-17:45
Ketolanperän koulu
Riitta Kyllönen

Perheliikunta 3-4v ja aikuinen
18:00-18:45
Ketolanperän koulu
Riitta Kyllönen

SUNNUNTAI

Dance! nuoret&aikuiset
16:00-16:55
Ylikylän päiväkoti
Sara Sankala

Discotanssi edistyneet (+13v.)
Disco Divas
17:00-17:55
Ylikylän päiväkoti
Sara Sankala

Ninjat (pojat) 5-6v
16:00-16:55
Kempeleen lukio
Jaana Poukkula ja Jemina Tulisalo

Voimistelukoulu 6-7v
Supernova
17:00-17:55
Kempeleen lukio
Jaana Poukkula ja Jemina Tulisalo

Agentit (pojat) 7-8v
18:00-18:55
Kempeleen lukio
Jaana Poukkula ja Jemina Tulisalo

Tanssitossut 3-4v
16:00-16:45
Ketolanperän koulu
Fanni Nylander ja Sherin Asheesh

Tanssitossut 4-6v
17:00-17:55
Ketolanperän koulu
Fanni Nylander ja Sherin Asheesh

Tans.voimistelu valmennusryhmä 8-10v
Mustikat
16:00-17:25
Pirilän sali
Anna Hieta ja Lilja Karjalainen

Tans.voimistelu valmennusryhmä 11-14v
Ruusunmarjat
17:30-19:00
Pirilän sali
Anna Hieta

Jos ryhmään ei osallistu kahden ensimmäisen kerran aikana ja/tai ei maksa laskua, paikan menettää varasijalla olevalle.

Pidätämme oikeuden tuntimuutoksiin.